Podczas wykonywania wielu prac oczy są narażone na różne urazy. Ochrona oczu powinna być priorytetem, zwłaszcza że jest to nasz podstawowym zmysł i jego regeneracja czy przywrócenie do pełnej sprawności, często jest niemożliwa. W związku z tym, podczas wykonywania różnych prac warto stosować google ochronne. Poza tym przepisy bhp nakazują stosowanie okularów ochronnych.

W naszym asortymencie znajdują się okulary ochronne pochodzące od znanych i renomowanych producentów, dzięki czemu możemy być pewni wysokiej jakości ich wykonania. Są to takie firmy jak: Format, Solus.

Oferujemy okulary w różnych kolorach, kształtach oraz mające różne przeznaczenie. Okulary z pełnym widzeniem świetnie sprawdzą się w pracach frezarskich, tokarskich, szlifierskich, przy lekkich pracach montażowych, a także w pracach laboratoryjnych. Okulary ochronne PC dla odwiedzających, bez trudu można założyć na okulary korekcyjne. Okulary wielofunkcyjne przeznaczone są do wszelkich pracy przy wykonywaniu których powstaje pył (np. frezowanie, mechaniczna obróbka precyzyjna). Okulary panoramiczne zapewniają szerszy kąt widzenia i posiadają szybkę optyczną z poliwęglanu, która chroni oczy przed promieniowaniem UV. W naszym asortymencie znajdują się także okulary spawalnicze, które są niezastąpioną ochroną oczu w wszelkich pracach związanych ze spawaniem.

Nasi Klienci mogą zaopatrzyć się u nas kompleksowo i zakupić zarówno okulary do ochrony oczu, jak i produkty służące do ochrony twarzy. Zapraszamy.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium